RYOBI RAP1500G vandiktebank 318mm 1500 W - 5133002859
Dit product is niet meer beschikbaar
Alternatief voor dit product
Leveringsomvang
  • 1x Push-stick
  • 1x Set rubberen voetjes
  • 1x Inbussleutel
  • 1x Sleutel
Productomschrijving:
  • Duurzame vandiktebank geschikt voor het schaven van materialen tot 318 mm breed en 153 mm hoog bij een maximumdoorgang van 3 mm
  • Eenvoudige hoogteafstelling voor nauwkeurig zagen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Vermogen: 1500 W
  • Max. materiaaldikte: 153 mm
  • Max. spaandikte: 3 mm
  • Aanvoersnelheid: 8 m/min
  • Met onderstel: Nee
  • Gewicht: 32 kg
  • Max. schaafbreedte: 318 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: RYOBI
  • EAN: 4892210149664
  • Artikelnummer leverancier: RYOBI 5133002859
Vermogen
1500 W
Max. materiaaldikte
153 mm
Max. spaandikte
3 mm
Aanvoersnelheid
8 m/min
Met onderstel
Nee
Gewicht
32 kg
Max. schaafbreedte
318 mm
Motor
1500W